Ющенко доручив Тимошенко розібратися з корупцією у своїй хаті

Вівторок, 15 квітня 2008, 12:52

Президент Віктор Ющенко просить уряд розглянути питання боротьби з корупцією у виконавчій гілці влади в зв'язку зі створенням великої кількості нових відомств.

"Я б просив розробити відповідне доручення уряду розглянути це питання", - сказав Ющенко в ході наради з питань боротьби з корупцією у вівторок у Києві, у якому також бере участь прем'єр Юлія Тимошенко.

Президент нагадав, що за 11 місяців роботи попереднього уряду (на чолі з Віктором Януковичем) було створено 6 нових органів виконавчої влади, 4 комітети, що "збільшило їхню кількість до рекордних 20 міністерств, 37 центральних органів виконавчої влади".

"Такої системи управління немає в жодній європейській країні", - підкреслив Ющенко, додавши, що це є "одним з мотивів формування корупції у вищих державних ешелонах".

Крім того, Ющенко відзначив, що додатково було введено 36 посад заступників міністрів і 22 посади заступників керівників інших органів виконавчої влади.

"На 85% змінився кадровий склад міністерств і більш ніж наполовину - керівний склад інших органів виконавчої влади... Це також корупція", - сказав президент.

Крім того, Ющенко доручив керівництву Міністерства внутрішніх справ, Службі безпеки і Генеральній прокуратурі протягом трьох тижнів сформувати новий план боротьби з корупцією.

"Інтерфакс-Україна", УНІАНpowered by lun.ua