Турчинов не обіцяє "шоу", а лиш зупинення "вакханалії"

1 перегляд
Вівторок, 15 квітня 2008, 15:29

Перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов очікує, що прем`єр-міністр Юлія Тимошенко після повернення зі Страсбурга підпише його заяву про надання відпустки на період виборчої кампанії.

Про це він заявив у вівторок журналістам, повідомляє прес-служба БЮТ.

"Відповідно до закону я подав заяву про відпустку. Прем’єр, я сподіваюся, її розгляне й задовольнить після свого повернення", - сказав він.

Також Турчинов висловив сподівання, що кияни зроблять правильний вибір на виборах київського міського голови і Київради.

"Я не планую когось чимось дивувати, не буду робити шоу. Мені здається, що маючи досвід та потенціал, а головне – потужну команду професіоналів, яка об’єдналась в нашій політичній силі, ми здатні повернути Києву велич", - підкреслив Турчинов.

На його думку, найголовнішим є зупинення "вакханалії, яка сьогодні є", вирішення проблем із землею та комунальною власністю.

Також перший віце-прем’єр-міністр вважає за потрібне навести порядок у місті та очистити київську адміністрацію від корупції.

"Проблем безліч. Їх треба вирішувати, починаючи з ремонту колектору, а також наведення порядку щодо вивезення сміття. Організацією та розв’язання проблем, які відбуваються на дорогах Києва. Це порядок на вулицях та у під’їздах. Програм багато, задач багато, я впевнений, що наша команда зможе їх вирішити", - наголосив Турчинов.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua