Ющенко намагається привабити американців хімією та космосом

1 перегляд
Вівторок, 15 квітня 2008, 17:43

Президент Віктор Ющенко наполягає на тому, що НАТО є найкращою моделлю колективної безпеки.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті "The New York Times", повідомляє прес-служба президента.

"Як суверенна нація ми виходимо з того, що кращої відповіді на наш суверенітет і територіальну цілісність, ніж модель колективної безпеки, не існує. Це є краща відповідь на тему вічної України", - зазначив Ющенко.

Він знову підкреслив, що ця політика жодним чином не спрямована проти третьої сторони.

Віктор Ющенко висловив вдячність країнам - членам Альянсу, які підтримують це українське прагнення. "Без наших партнерів, у тому числі, Сполучених Штатів Америки, нам важко буде це зробити", - сказав Ющенко.

Водночас він підкреслив інвестиційну привабливість України, зокрема для американського бізнесу.

"Ми говоримо про один з унікальних європейських ринків. Жодна країна у найближчі 5-10 років не може запропонувати ринку стільки новітніх можливостей, скільки може зробити Україна", - сказав Ющенко.

Він назвав такі сфери для інвестицій, як агропромисловий комплекс, хімічна, машинобудівна промисловість, літако- та суднобудування, космічні дослідження.

Інтерв'ю буде опубліковане у спеціальному додатку до недільного випуску The New York Times Magazine, присвяченому Україні.

Головна мета подібних спецпроектів, які виконує для газети компанія "Саміт Ком'юнікейшнз" - представити економічний потенціал різних країн для зацікавлення та розширення діяльності американських компаній.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua