БЮТ вимагає до закону про Тимошенко вирішити "принципове питання"

Четвер, 17 квітня 2008, 09:37

Фракція БЮТ голосуватиме за закон про Кабінет міністрів лише після скасування депутатських пільг.

Про це заявив в ефірі Радіо "Свобода" голова фракції БЮТ Іван Кириленко.

"Зняти ці пільги і віддати незахищеним категоріям населення! Ми будемо наполягати сьогодні вранці поставити на голосування цей закон. Голосуємо в першому читанні, а тоді спокійно голосуємо за закон про Кабінет міністрів", - заявив він.

"Він зараз допрацьований до другого читання. Він сьогодні в нормальному вигляді, його можна голосувати. Але питання принципове", - додав Кириленко.

"Ми знаємо, якщо цей закон буде проголосований, цікавості в залі може в декого не буде взагалі голосувати. Тому ми будемо знову наполягати на голосуванні закону про депутатські пільги", - наголосив лідер фракції БЮТ.

Як відомо, ухвалення закону про Кабінет міністрів є одним з пунктів коаліційної угоди. Він суттєво обмежує повноваження прем’єр-міністра і посилює президента України.

Раніше Верховна Рада ухвалила цей законопроект у першому читанні. Фракція БЮТ у середу залишала залу пленарних засідань Верховної Ради після того, як парламент приступив до розгляду нової редакції закону про Кабінет міністрів. БЮТ закликав розглянути спочатку законопроект про позбавлення депутатів пільг.powered by lun.ua