Кільчицька звинувачує Луценка й Тимошенко у використанні адмінресурсу

Четвер, 17 квітня 2008, 12:04

Заступник голови Київської міськдержадміністрації Ірена Кільчицька звинувачує Кабінет міністрів та МВС в особі міністра Юрія Луценка у використанні тотального адмінресурсу і "щоденних провокаціях" у Києві.

За словами Кільчицької, "Кабмін та МВС в особі міністра Юрія Луценка, через КРУ і управління держказначейства в Києві використовують тотальний адмінресурс, влаштовуючи щоденні провокації проти киян і проти виплат соціально незахищеним, а також столичним медикам", повідомляє прес-служба КМДА.

"Заяви керівника Головного контрольно-ревізійного управління Миколи Сивульського про ряд перевірок у столичній мерії ще раз підтвердили, що політика уряду Юлії Тимошенко спрямована проти кожного киянина, всупереч демагогії прем'єр-міністра України про відсутність перешкод з боку уряду щодо виплат столичним медикам і соціально незахищеним громадянам", - заявила Кільчицька.

Вона зазначила, що Тимошенко несе пряму відповідальність за роботу КРУ, оскільки цією структурою керує її колишній підлеглий по бізнесу Сивульський, який очолював з 1997 по 1998 рр. "Український газоресурсний консорціум", одним із засновників якого була корпорація Тимошенко "ЄЕСУ".

Саме Сивульський був звинувачений в економічних правопорушеннях у 1998 і 2004 роках, додає Кільчицька.

"Сьогодні не припиняється цілеспрямоване перешкоджання київській мерії виплачувати муніципальні надбавки і соціальні допомоги киянам. МВС продовжує влаштовувати щоденні провокації під виглядом пошуку агітаційних листівок", - підкреслила заступник голови КМДА.

"Виплати киянам зі збільшеного командою мера Києва Леоніда Черновецького бюджету є нашим зобов'язанням перед мешканцями столиці. Ми й надалі розвиватимемо цей напрямок роботи", - пообіцяла Кільчицька.

"Разом з тим закликаємо політиків не робити піар-акцій на відбиранні грошей у киян і припинити тиск на Головне управління соціального захисту населення КМДА та Київський міський центр з нарахування і здійснення соціальних виплат", - додала вона.

Раніше Кільчицька заявила, що Держказначейство за дорученням прем’єра заборонило переказувати кошти Київської міської дирекції УДППЗ "Укрпошта", через що близько 600 тис. реципієнтів допомоги (пенсіонери, інваліди, самотні матері) не можуть одержати щомісячну одноразову адресну матеріальну допомогу, яка має виплачуватися з 2 квітня.

Згодом, 15 квітня, керівника ГоловКРУ Сивульський заявив, що КМДА відразу після рішення про перевибори мера столиці припинила здійснення відрахувань до держбюджету, що й стало причиною блокування її рахунків у Держказначействі.

16 квітня, у МВС повідомили, що співробітники київської міліції виявили у приміщенні Головного управління соціального захисту населення КМДА та Київського міського центру з нарахування та здійснення соціальних виплат понад 190 тисяч агітлистівок.

, УНІАНpowered by lun.ua