Симоненко думає, що Верховну Раду блокує Ющенко

Четвер, 17 квітня 2008, 12:49

Лідер Компартії Петро Симоненко вважає, що суперечки в парламенті є частиною президентського сценарію по заблокуванню роботи Верховної Ради в цілому.

Про це він повідомив по завершенні засідання Верховної Ради в четвер.

За його словами, під час останньої наради голови ВР з лідерами фракцій, суперечки навколо харківського питання були непримиренними і як вважає Симоненко, мають іншу мету.

"Цілком очевидно, що сценарій – це блокування роботи парламенту, це сценарій президентський і очевидно, що таким чином намагаються не допустити на цьому пленарному тижні спеціальної комісії щодо Конституції", - сказав він.

"23 числа, як я припускаю, Ющенко почне оголошувати про затвердження концепції Конституції, і я не виключаю, що після цього він почне видавати накази про проведення референдуму", - додав Симоненко

Він також попередив, що "ця кланова боротьба закінчиться бідою".

Симоненко також сумнівається, що парламент зможе провести пленарне засідання в п'ятницю, 18 квітня. "Я припускаю, що завтра також не буде засідання", - сказав він, додавши, що приводом для того, щоб засідання не відбулося, знову стане намір коаліції призначити позачергові вибори мера Харкова і Харківської міськради.

Разом з тим член фракції БЮТ Андрій Шкіль в інтерв'ю журналістам звинуватив у блокуванні роботи Верховної Ради Партію регіонів.

Зокрема, причинами блокування він назвав відмову Партії регіонів від розгляду питання про дострокові вибори в Харкові, а також є їхнє небажання висувати свою кандидатуру на посаду першого віце-спікера.

"Ми дали опозиції посадку і можливість, а вони торгуються вже стільки часу", - сказав він.

На питання, що Партія регіонів висловлювала готовність висувати кандидатура в разі, якщо його підтримають представники коаліції, він відповів:

"Не вірте тому, що вам говорять. Треба вірити фактам, де подання від Партії регіонів на першого віце-спікера? На Томенка є, а де подання на Клюєва, Льовочкіна чи на когось ще від ПР? А те, що вони готові, то ми всі готові до перемог, але не всі беруть участь у змаганнях", - сказав він.

, Українські новиниpowered by lun.ua