Северінсен вчила Тимошенко, як відповідати євродепутатам

Четвер, 17 квітня 2008, 16:44

Колишній доповідач Парламентської Асамблеї Ради Європи по Україні Ханне Северінсен погодилася бути радником прем'єр-міністра Юлії Тимошенко для підтримки діяльності українського уряду.

"Я погодилася, оскільки я думаю, що Україна повинна отримати працездатний уряд, і я дуже хотіла би підтримати ці наміри", - сказала вона в коментарі УНІАН в Страсбурзі.

Екс-доповідач ПАРЄ зазначила, що не вважає нинішню ситуацію у виконавчій владі України, за якої досить часто колеги по коаліції блокують дії одне одного, гарною.

"Я знаю, що нічого не буває в чорно-білому кольорі, але це не дуже гарно зараз", - сказала вона, додавши, що Україна повинна отримати шанс для здійснення необхідних реформ.

Говорячи про своє бачення діяльності на посаді радника прем'єра, Северінсен зазначила, що буде певним чином "фрі-лансером" і надаватиме рекомендації з таких питань, як прийняття змін до Конституції, створення нового виборчого законодавства тощо.

Вона також повідомила, що під час своєї зустрічі з Тимошенко ввечері 15 квітня у Страсбурзі вони обговорили питання, які могли дискутуватися під час виступу українського прем'єра в ПАРЄ.

Крім того, Северінсен зазначила, що дала кілька порад, як краще відповідати на складні запитання, які могли виникнути у депутатів ПАРЄ після виступу українського прем'єра.

Як відомо, 15-16 квітня Тимошенко перебувала у Страсбурзі, де, зокрема, виступила на сесії ПАРЄ, а також зустрілася з президентом ПАРЄ Луїсом Марія де Пучем та генсекретарем Ради Європи Террі Девісом.powered by lun.ua