"Регіони" вирішили "пом'якшити" свої гасла про російську мову?

П'ятниця, 18 квітня 2008, 15:41

Політрада Партії регіонів на засіданні в п'ятницю ухвалила рішення рекомендувати з'їзду партії ухвалити нові статут і програму.

Про це в п'ятницю заявила заступник лідера фракції Партії регіонів Ганна Герман, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні політрада абсолютною більшістю голосів затвердила нові статут і програму партії", - сказала вона.

При цьому депутат наголосила, що це будуть зовсім нові, відмінні від колишніх, документи.

Зокрема, новий статут передбачає підвищення індивідуальної відповідальності члена партії за доручену йому роботу.

Також у статуті містяться норми, спрямовані на зміцнення внутріпартійної дисципліни.

Крім того, у статуті передбачені положення про реорганізацію партії, спрямовані "на збільшення відповідальності лідера партії".

У той же час у коментарі "Українській правді" член Партії регіонів Борис Колесніков спростував інформацію про підготовку альтернативної програми Партії регіонів, до якого не увійшли антинатовські і мовні посили.

"Ніякої альтернативної програми Партії регіонів немає і вона не розглядалася. Є єдина програма, що є колективною працею. Групу розробників програми партії очолював Микола Азаров і всі постулати партії в ній враховані", - сказав Колесніков.

Водночас, за словами джерел у Партії регіонів, норму щодо російської мови запропоновано "пом'якшити", оскільки у Партії регіонів немає 300 голосів для внесення змін у Конституцію.

"М'якший варіант полягає в тому, що Партія регіонів визнає українську мову державною, але місцеві ради повинні забезпечити викладання російською мовою за заявою батьків", - пояснив співрозмовник.powered by lun.ua