В Україні народжується все більше дітей, особливо в Донецьку

Понеділок, 21 квітня 2008, 15:16

З початку 2008 року в Україні народилося 118324 немовлят, що майже на 6 тисяч новонароджених більше, ніж за аналогічний період 2007 року.

Про це заявив міністр юстиції Микола Оніщук з посиланням на статистику органів реєстрації актів цивільного стану Мінюсту, повідомляє прес-служба відомства.

Оніщук підкреслив, що статистичні дані першого кварталу поточного року підтвердили тенденцію до поступового збільшення народжуваності, яка триває в Україні уже кілька років поспіль.

Найбільше немовлят з початку року з'явилося на світ у Донецькій області – майже 10,5 тисяч новонароджених, у Дніпропетровській – 8,7 тисяч, у Києві – 7,4 тисячі, в Одеській області – 6,7 тисяч, у Львівській – 6,5 тисяч та у Харківській – 6,3 тисячі новонароджених.

Найкраща в країні ситуація щодо співвідношення народжуваності до смертності протягом останніх 5 років фіксується в Закарпатті. Поки що це єдиний регіон в Україні, де таке співвідношення становить 1:1, повідомляє прес-служба.

"А з третього кварталу минулого року в Закарпатті почали фіксувати перевищення народжуваності над смертністю", - додається у повідомленні.

У решті областей України поки що триває тенденція до перевищення смертності над народжуваністю у середньому співвідношенні 1,7 до 1.

Найгірше співвідношення смертності до народжуваності зафіксовано органами юстиції в Донецькій області – 2,2 до 1, в Луганській області – 2,3 до 1, в Черкаській області – 2,1 до 1 та в Чернігівській області – 2,7 до 1.

Загалом, з початку року в Україні померло 207 168 громадян.
powered by lun.ua