Луценко вирішив сам заткнути фонтан корупції прямо в залі Київради

Понеділок, 21 квітня 2008, 18:36

Юрій Луценко висловлює сподівання, що до 10 травня демократичні сили знайдуть спільну мову щодо виборів у Києві.

Про це він заявив на прес-конференції в Тернополі, повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Я заявив про своє рішення не брати участі у виборах Київського міського голови, аби двом кандидатам від демократичних сил було легше знайти спільне рішення", – сказав лідер "Народної самооборони".

"Я впевнений, що сильний має проявити силу, а розумний має скористатися зі свого розуму. Адже розпорошення сил грає на руку організаторам корупційних схем, і не тільки в Києві, а й тим, хто хоче бачити неспроможність демократичної коаліції і демократичного проукраїнського уряду", – зазначив політик.

Разом з тим Луценко підкреслив, що не має права та й не буде залишатися осторонь виборів у Києві.

"Моє рішення очолити список своєї політичної сили до Київради є егоїстичним. Я втомився ловити корупцію по всій країні – всіх студентів, всіх тих, хто в них скуповує паспорти, всіх діячів, які розкрадають кошти, лягають на лікарняний в потрібний момент, втікають за кордон", - заявив він.

"Я хочу цей фонтан корупції заткнути прямо в залі Київради. Щоб ніхто, хто б не став Київським міським головою чи секретарем Київради, не перетворився на чергового "Космоса" і не міг продовжувати корупційні справи. Саме тому у нас зовсім інший підхід до формування команди в Київраді, яку я очолюю", – пояснив лідер "Народної самооборони".

За словами Луценка, він доведе до кінця всі порушені проти Черновецького та його команди кримінальні справи. "Після всіх заяв Черновецького про неспроможність карних справ проти нього я просто зобов’язаний це зробити", – наголосив він.

"З перших днів травня я піду у відпустку й займуся безпосереднім спілкуванням з киянами, аби донести необхідність тієї політики, яку пропагую", – повідомив він.

Луценко переконаний, що в нього і "з рейтингом буде все нормально, і з результатом буде все гаразд".powered by lun.ua