Саакашвілі залишився без Бурджанадзе

Вівторок, 22 квітня 2008, 10:57

Голова парламенту Ніно Бурджанадзе не буде балотуватися на парламентських виборах, що призначені на 21 травня.

Про це вона заявила в понеділок на своєму спеціальному брифінгу, передає Civil Georgia.

За її словами, вона виконуватиме обов'язки голови парламенту, поки не буде обраний новий парламент.

"Насправді я не збираюся переходити в опозицію", - заявила вона.

"За цим (рішенням) не має відбутися політична, тим більше державна криза", - додала Бурджанадзе.

Вона також заявила, що президент Саакашвілі "з розумінням" зустрів її рішення.

Хоча, вона не стала приховувати, що в ході складання партійного виборчого списку правлячого Національного руху мали місце певні протиріччя, тому що їй не надали можливості відновлення команди новими особами.

"Незважаючи на дуже серйозні, тривалі і непрості консультації, на жаль, не вдалося досягти консенсусу в процесі формування парламентського списку Національного руху. На мою думку, це не є трагедією", - заявила Бурджанадзе.

"Я намагалася, щоб у парламентський список потрапили нові люди, нові особи, що, на мою думку, насправді були б корисні країні, підключилися б до більш важливих реформ, зробили би реформи гуманними і процес нововведень", - відзначила Бурджанадзе.

За її словами, політичні процеси, що відбуваються в країні, мають потребу в корегуванні, що "негайно має бути виправлено", хоча вона додала, що країна розвивається "у стратегічно правильному напрямку".

"Я хочу побажати цій команді успіху. Але, у той же час хочу побажати, щоб було враховано все те, що важливо для того, щоб подальші реформи були успішними", - сказала вона щодо правлячої партії.

У понеділок минув термін подання виборчих списків до ЦВК, але правляча партія пройшла цю процедуру в останні хвилини, при засекречених обставинах.

Не відома перша десятка списку правлячої партії, що об'єднує 200 осіб.

Парламентські вибори в Грузії мають відбутися 21 травня 2008 року.powered by lun.ua