Кириленко думає, що Тимошенко вчинила легковажно

Вівторок, 22 квітня 2008, 20:49

Лідер НУНС В’ячеслав Кириленко заявляє про необхідність існування в Україні інституту президента.

Про це Кириленко заявив під час прес-конференції у Луцьку у вівторок, повідомляє прес-служба блоку.

"Інститут дієвого президента - з огляду, зокрема, й на останні зовнішньополітичні події, - для України сьогодні є надзвичайно важливим, оскільки лише він може забезпечити суверенітет і територіальну цілісність нашої держави", - сказав Кириленко.

"Однак нашими партнерами по коаліції пропонується всією повнотою влади наділити парламент. Той парламент, роботу якого в будь-який момент може бути зірвано через заблоковану трибуну, у якому колеги-депутати часто не мають спільної точки зору на принципові питання, у якому і зараз перебуває величезна кількість людей із сумнівним минулим, у якому багато депутатів навіть і гадки не мають, що таке законопроект і яка процедура його проходження", - зазначив він.

"Неможливо, щоб в руках 450-ти осіб була сконцентрована вся влада, щоб вони призначали якогось канцлера", - переконаний лідер фракції.

"Тому, коли наші партнери по коаліції говорять про те, що в новій Конституції варто залишити інститут всенародно обраного президента, але - без його попередніх повноважень, це, щонайменше, виглядає легковажно", - додав він.

Кириленко також закликав партнерів по коаліції "до дискусії довкола змін до Конституції, яка на виході має нас усіх згуртувати, а не роз’єднувати".powered by lun.ua