Мера Ужгорода силою потягли в прокуратуру

Четвер, 24 квітня 2008, 13:20

У середу мера Ужгорода Сергія Ратушняка доставили його на допит у прокуратуру.

Про це повідомив прес-секретар міськради Олег Подебрій.

Він також розповів, що в четвер вранці співробітники міліції заблокували другий поверх будинку Ужгородської міської ради, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

"Більш двадцяти співробітників міліції заблокували другий поверх будинку, де знаходяться кабінети фонду комунального майна", - повідомив Подебрій.

Він також сказав, що співробітники міліції намагаються вилучити всі документи, які стосуються процесу приватизації в місті.

"Усі документи по приватизації, які вимагав слідчий прокуратури, були надані, але міліціонери хочуть вилучити всі документи, починаючи з 2000 року", - сказав Подебрій.

Він також повідомив, що в середу наприкінці робочого дня збройні співробітники міліції силою ввірвалися в кабінет мера Ужгорода Сергія Ратушняка і доставили його на допит у прокуратуру.

Як відомо, прокурор Ужгорода Олександр Стратюк 25 березня порушив кримінальну справу по факту незаконної приватизації землі посадовими особами Ужгородської міської ради і його виконавчого комітету.powered by lun.ua