БЮТ ЗБИРАЄ ПІДПИСИ ЗА ВІДСТАВКУ МЕДВЕДЬКА

П'ятниця, 25 квітня 2008, 22:14

БЮТ на наступному тижні збере 156 підписів для ініціювання відставки генерального прокурора Олександра Медведька.

Про це повідомив в ефірі програми "Свобода Савіка Шустера" виконувач обов’язків глави Фонду держмайна Андрій Портнов.

За його словами, ці підписи можуть бути зібрані в понеділок, вівторок або середу.

Крім того, фракція БЮТ наполягатиме на притягненні Медведька до відповідальності за вчинені ним злочини. "Ми будемо наполягати на притягнення його до відповідальності, крім його відставки", - сказав Портнов.

Він також повідомив, що Медведько буде запрошений на засідання уряду, яке відбудеться 7 травня.

"Генеральний прокурор буде запрошений на засідання уряду 7 числа, де він має пояснити, чому на засіданні уряду, де приймалося рішення про відсторонення Семенюк, його заступник Тетяна Корнякова не тільки була присутня на засіданні, але й виступала з приводу зловживань в ФДМ і фактично освятила це рішення", - сказав Портнов.

"Ми хочемо запитати генерального прокурора, чому він фактично став головою земельної та приватизаційної мафії", - зазначив також він.

"Чому ми не можемо від генпрокурора добитися розслідування питань Луганськтепловозу, по якому суд прийняв рішення щодо незаконності?", - запитав Портнов.

Він також запитав Медведька і Семенюк, "чому було продано приміщення державної податкової адміністрації, і за це ніхто не знаходиться в тюрмі", а також чому було продано приміщення компанії НАК "Надра України".

Портнов також зазначив, що Семенюк "продала всі дитсадки, продала гуртожитки разом з людьми, створила СП по заводу Арсенал, який також пішов з молотка".powered by lun.ua