Кандидати в президенти США підписалися під Україною в НАТО

Вівторок, 29 квітня 2008, 12:53

Сенат США на засіданні в понеділок затвердив резолюцію, в якій заявив про свою "рішучу підтримку" прийнятої на самміті НАТО декларації про те, що Україна і Грузія будуть прийняті в члени Альянсу.

При цьому сенатори закликали міністрів закордонних справ країн НАТО схвалити на зустрічі в грудні 2008 року заявку України і Грузії про приєднання до Плану дій щодо членства в НАТО (ПДЧ), передає УНІАН з посиланням на "Подробности".

"Сенат США закликає міністрів закордонних справ країн-членів НАТО на їх зустрічі в грудні 2008 року розглянути позитивно заявки урядів України та Грузії про приєднання до ПДЧ", - йдеться в тексті резолюції.

Співавторами документа виступили вісім американських сенаторів, зокрема всі троє кандидатів у президенти США - демократи Барак Обама і Гілларі Клінтон, а також республіканець Джон Маккейн.

Резолюція під офіційною назвою "Про висловлення рішучої підтримки з боку сенату США декларації саміту НАТО в Бухаресті про те, що Україна і Грузія стануть членами альянсу" прийнята звичайним голосуванням без електронного підрахунку голосів.

У ній сенат також "підтвердив підтримку майбутньому розширенню НАТО і включенню в нього демократичних урядів, які можуть і хочуть нести обов`язки щодо членства (в альянсі)".powered by lun.ua