Горбаль запідозрив, що БЮТ зірве вибори

Неділя, 11 травня 2008, 16:01

Кандидат в мери Києва, народний депутат Василь Горбаль допускає зрив виборів в столиці з боку БЮТ у разі погіршення рейтингу цієї політичної сили.

Таку думку він висловив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Я допускаю це (зрив виборів). Я бачу на зустрічах з виборцями, що, напевно, БЮТ розраховував на іншу картину з погляду отримання результату. Їм, дай Бог, набрати ту кількість депутатів, яка у них залишилася в Київраді після розпаду їх фракції", - сказав він.

На думку Горбаля, як запасний готується сценарій зриву виборів, оскільки БЮТ зокрема не обнародує весь виборчий список.

Крім того, за його словами, досі не відомо, хто є керівником виборчого штабу БЮТ. "Говорять, що сам Турчинов (Олександр Турчинов) - і керівник штабу, і кандидат (у мери столиці від БЮТ) і віце-прем'єр. Тому зрозуміло, чому з економікою так складно", - відзначив Горбаль.

Представник Партії регіонів також не сумнівається в тому, що більшість "технологічних кандидатів" в мери Києва висунута від влади: "або від БЮТ, або від Черновецкого (мер Леонід Черновецкий)".

Він також вважає, що результати президентської комісії з розслідування дій київської влади повинні бути передані тимчасовій парламентській комісії для внесення змін до законодавства.

"Правильно було б, щоб... отримані результати... передати в тимчасову слідчу комісію, а Верховна Рада запропонувала б внесення відповідних змін", - сказав Горбаль.

При цьому, на думку представника Партії регіонів, необхідно внести зміни до закону про столицю.

Крім того, представник Партії регіонів вважає за необхідне внести зміни до законодавства про місцеве самоврядування. При цьому Горбаль з жалем відзначив, що на даному етапі ці питання в парламенті "непрохідні".

Горбаль також вважає нереальним до позачергових виборів в столиці 25 травня внести зміни в закон, що передбачають проведення виборів міських голів в два тури.


powered by lun.ua