Кличка хочуть посварити з БЮТ за допомогою телефону

Неділя, 11 травня 2008, 19:40

Блок Віталія Кличка заявляє, що конкуренти намагаються посварити його з БЮТ.

Як повідомляє прес-служба блоку, до його штабу звернулися жителі Голосіївського району з інформацією, що їм цілодобово телефонують з кол-центрів, представляючись від БЮТу, й закликають не голосувати за Віталія Кличка.

Це мотивується тим, що навіть у разі перемоги Кличка, йому все одно не дадуть стати мером Києва, тому на нього "не варто витрачати свій голос".

"Блок Кличка заявляє, що подібні технології є звичним засобом антиагітації наших конкурентів, спрямовані на те, щоб посварити Блок Кличка та БЮТ", - йдеться в повідомленні.

Блок Кличка переконаний, БЮТ є його ідейним соратникам, з яким після виборів буде створено більшість у Київраді. "Ми не віримо в те, що БЮТ може вдаватися до таких методів", - кажуть у Блоці.

Блок Кличка звертається до киян з проханням не піддаватися на злісні провокації й про подібні випадки повідомляти у його громадські приймальні.

Разом з тим, Кличко впевнений, що його Блок буде формувати більшість у Київраді.

На зустрічі з мешканцями Голосіївського району Києва він підкреслив, що його Блок набере більше 35% голосів.

"Виборча кампанія виходить на фінішну пряму, і Віталій Кличко переконаний, що не дивлячись на те, що демократичні сили так і не спромоглися висунути єдиного кандидата від коаліції, єдиним кандидатом, який здатен побороти Черновецького, є Віталій Кличко", - зазначає прес-служба.powered by lun.ua