Україні радять відкрити посольство фанів

1 перегляд
Понеділок, 12 травня 2008, 09:00

Австрія радить Україні до Євро-2012 відкрити посольство футбольних фанів, яке буде організовувати заїзд закордонних уболівальників та перейматиметься їхнім дозвіллям.

Про це сказав на Дні Європи у Києві посол Австрійської Республіки в Україні Маркус Вукетіч, передає "Німецька хвиля".

Посольство фанів діятиме цього року в Австрії, під час проведення Євро-2008.

Вукетіч каже, що австрійці переконалися – не все залежить від грошей та інвестицій. Надзвичайно важливу роль у проведенні європейського футбольного чемпіонату відіграє логістика, вдала організація заходу, а також безпека.

"Аби контролювати потенційно небезпечні ситуації, ми організували посольство фанів. Його представники зустрічають уболівальників в аеропортах, на автостанціях. Вони знають різні мови і допомагатимуть їм", - зауважив посол Австрії.

Він також розповів, що на допомогу Австрії приїдуть додаткові загони поліції з інших країн, аби убезпечити людей від сутичок.

Посол Польщі в Україні Яцек Ключковскі вважає, що українській стороні слід насамперед подумати про законодавчий бік проведення Євро-2012.

"За таких величезних інвестицій, пов’язаних з європейською першістю, дуже важливо мати принцип державного і приватного партнерства", - підкреслив Ключковскі і додав, що в Польщі законодавці зараз наполегливо працюють над цим.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua