Ющенко поїхав з України

Понеділок, 12 травня 2008, 09:38

Президент Віктор Ющенко разом із дружиною Катериною відбув з офіційним візитом до Литви.

Заплановано, що у Вільнюсі відбудеться зустріч Ющенка та Валдаса Адамкуса у вузькому колі, після чого під їх головуванням розпочнеться друге засідання Ради президентів України та Литви, повідомляє прес-служба українського президента.

Планується, що після завершення засідання глави держав візьмуть участь у церемонії підписання двосторонніх документів. Ющенко та Адамкус, зокрема, підпишуть Спільну декларацію президентів України та Литовської Республіки.

Крім того, плануються зустрічі президента України з прем'єр-міністром Литви Гедімінасом Кіркіласом та головою Сейму Республіки Чесловасом Юршенасом.

У Музеї жертв геноциду Ющенко відкриє експозицію, присвячену Голодомору в Україні 1932-33 рр.

Президент України також покладе квіти до Меморіалу 13-ти захисникам свободи Литви.

Під час візиту Ющенка супроводжують: міністр закордонних справ Володимир Огризко, міністр оборони Юрій Єхануров, міністр палива та енергетики Юрій Продан, міністр транспорту і зв'язку Йосип Вінський, міністр культури і туризму Василь Вовкун, міністр освіти й науки Іван Вакарчук, заступник глави секретаріату президента Олександр Чалий та голова Київської облдержадміністрації Віра Ульянченко.powered by lun.ua