Довгий обіцяє, що Черновецький піде на Україну

1 перегляд
Понеділок, 12 травня 2008, 10:58

Секретар Київради Олесь Довгий заявляє, що команда мера столиці Леоніда Черновецького не обмежує свою перспективу Києвом.

Про це він заявив в інтерв’ю журналу "Профиль", повідомляє прес-служба Київради.

"Краще бути сильною командою міського рівня, ніж політичними імпотентами всеукраїнського масштабу", - зазначив він.

"Я не бачу проблеми в тому, що Блок Черновецького поки вважають політичною силою міського рівня. Навпаки, це скоріше говорить про перспективи, які відкриваються перед нами, враховуючи молодість і амбітність нашої команди", - додав Довгий.

На його переконання команда Леоніда Черновецького обов'язково буде представлена свого часу у Верховній Раді.

"Хочу ще раз підкреслити, що наша команда не обмежує свою перспективу Києвом. Але сьогодні у нас багато завдань і зобов'язань в столиці, які потрібно реалізувати, довести до логічного завершення, щоб показати свої здібності. На мою думку, головним є те, що ми знаємо, до чого прагнемо і вміємо спільно працювати на результат", - вважає секретар Київради.

Також член Блоку Леоніда Черновецького висловив переконання в тому, що за будь-яких обставин команда чинного міського голови матиме могутню фракцію у Київраді нового скликання, причому не тільки кількісно, але й якісно.

Водночас він виключає можливість того, що Блок Черновецького опиниться в опозиції у міській раді.

"Я б не говорив про опозицію. Міськрада – не політичний орган, тому ми, на відміну від наших "політичних" опонентів, ніколи не будемо в опозиції до киян. Ми вже досить добре знаємо міські проблеми, тому завжди будемо на стороні киян, захищаючи їх інтереси, як в кожному під'їзді, так і сесійному залі та комісіях міськради", - підкреслив Довгий.

Він також підкреслив: "Ми – перша київська влада, яка почала відміняти незаконні рішення про виділення землі і забудову, не боячись "сильних світу цього", які стоять за внутрішньоквартальними забудовами та знищенням зелених насаджень міста".

"Саме вони ставлять свої економічні інтереси вище за інтереси киян", - переконаний він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua