Луценко обіцяє Черновецькому "голосні матеріали" і кримінальні справи

Середа, 14 травня 2008, 17:09

Лідер громадського руху "Народна самооборона", міністр внутрішніх справ Юрій Луценко завіряє, що не використовує міліцію у своїй передвиборній кампанії, однак не виключає порушення чергових кримінальних справ по земельних аферах мера Києва Леоніда Черновецького.

"По-моєму, це очевидно. Я однозначно заявляю, що не використовую адміністративний ресурс. Якщо ви звернули увагу, я не провів жодної зустрічі з міліцією, не написав жодної, ні письмової, ні усної, вказівки за кого голосувати", - сказав Луценко в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він завірив, що не дозволить "втягти в агітацію за себе або свою політичну силу своїх працівників" і акцентував увагу на тому, що це "очевидний факт".

"Мало того, я виконав норму - я перебуваю у відпустці під час активної фази агітації. Щовечора я зустрічаюся з виборцями одного району столиці. Ця рекламна кампанія й особисті зустрічі - це єдина форма моєї роботи (виборчої кампанії)", - підкреслив Луценко.

"З іншого боку, звичайно, хтось може вважати, що я використовую адміністративний ресурс у вигляді кримінального переслідування, переслідування правоохоронними органами Черновецького і його команди", - зазначив голова МВС.

Він також не виключив, що "найближчими днями будуть ще голосні матеріали або кримінальні справи, що стосуються Черновецького".

"Але це не складова кампанії, це щоденна робота української міліції. У даному випадку я б просив це розрізняти!", - сказав Луценко.

Як відомо, Черновецького викликали до міліції для ознайомлення з протоколом про корупцію щодо нього.powered by lun.ua