Ющенко подзвонив Лукашенку поговорити про сусідів

Четвер, 15 травня 2008, 14:22

Зустріч президента України Віктора Ющенка та президента Білорусі Олександра Лукашенка відбудеться протягом найближчого місяця.

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу президента Білорусі.

У прес-службі зазначили, що така домовленість досягнута напередодні, 14 травня, під час телефонної розмови між Ющенком та Лукашенком.

"Телефонна розмова президентів Білорусі і України відбулася за ініціативою української сторони", - сказав представник прес-служби.

"Глави держав обговорили актуальні питання двосторонніх відносин і домовилися в тижневий термін виробити порядок денний білорусько-української зустрічі на найвищому рівні", - додав він.

У прес-службі підкреслили, що під час телефонної розмови Ющенко і Лукашенко особливу увагу приділили проблемам розвитку співпраці в паливно-енергетичній сфері.

"Сторони домовилися відновити енергетичний діалог з важливих для обох країн питань, обговорили теми транзиту електроенергії через білоруську територію та альтернативних постачань нафти", - уточнили в прес-службі.

Крім того, президенти України і Білорусі обговорили проблематику багатосторонніх відносин у контексті політики добросусідства.

Зокрема, Лукашенко і Ющенко обговорили відносини Білорусі та України з Польщею, Литвою та іншими країнами регіону Центральної і Східної Європи.

powered by lun.ua