У Ющенка і без Луценка знають, що Черновецький ні в чому не винен

Четвер, 15 травня 2008, 15:30

Заступник глави секретаріату Ігор Пукшин заявляє про відсутність будь-яких підстав для притягнення київського мера Леоніда Черновецького до адміністративної відповідальності в зв'язку з нібито причетністю до корупції.

"Як з погляду процесуального права, так і з погляду матеріального права підстав для притягнення його до відповідальності нема", - заявив Пукшин на брифінгу в четвер у Києві.

Як відомо, у середу співробітники Головного управління з боротьби з організованою злочинністю вручили Черновецькому повістку з викликом для ознайомлення з адміністративним протоколом про корупцію.

За словами Пукшина, він спеціально поцікавився у фахівців секретаріату президента, чи має такий протокол доцільність.

"Цей протокол нашими фахівцями був оцінений у такий спосіб: такі фахівці (представники УБОЗ) не повинні боротися з корупцією, а повинні боротися зі сміттям на вулиці", - сказав він.

Пукшин пояснив, що до адміністративної відповідальності Черновецький притягується за те, що він видав розпорядження про преміювання голів районних адміністрацій.

"Голова адміністрації Києва мав право і повноваження видати такий наказ. Крім того, згаданий наказ був виданий ще в 2006 році. Навіть якщо формально допускати, що є склад злочину, то його термін минув", - сказав він.

Як повідомила прес-секретар Головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС Олена Мельник у четвер, Черновецькому інкримінується порушення пункту "м" частини 3 статті 5 розділу 2 закону "Про боротьбу з корупцією" "Надання незаконних переваг".

Міліція вважає, що Черновецький своїм розпорядженням незаконно встановив 100-процентну надбавку до посадових окладів голів райдержадміністрацій Києва й окремих їх заступників.

"Інтерфакс-Україна"powered by lun.ua