Луценко пообіцяв більше не ходити на вибори з "Нашою Україною"

П'ятниця, 16 травня 2008, 17:35

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що "Народна самооборона" і надалі залишатиметься складовою частиною блоку "Наша Україна – Народна самооборона", "яким би не популярним він не був".

Про це Луценко заявив у п’ятницю, виступаючи на форумі Громадського руху "Народна самооборона", повідомляє УНІАН.

"Ми стали в свій час на цей шлях, щоб зупинити реванш Януковича, і тих сил, але виявилося, що демократи поки що на це не здатні. Тож віднині будь-які дії нашої фракції будуть рахуватись з думкою "Народної самооборони". Все, що ми обіцяли в колективній угоді, ми зробили", - сказав Луценко.

Міністр також повідомив, що читав проект змін до Конституції від БЮТ, "і багато в чому згоден з її пунктами".

Але, як сказав Луценко, "Конституція від Юлії – це Конституція жіночих образ, яка ґрунтується на двопартійній основі".

"Але ми наполягаємо на тому, що в Україні має бути збережений інститут президента, а вибори до рад усіх рівнів мають проходити за регіональними відкритими списками", - підкреслив Луценко.

Також міністр повідомив, що вибори до Київради, де він очолив список від НУ-НС, це "останній похід на вибори у такому форматі".

"Ми точно підемо на будь-які наступні вибори під прапором “Народної самооборони”. Ми впевнені у прохідному результаті", - сказав Луценко.

Він повідомив також, що у період з 10-15 червня НС проведе в одному з великих приміщень Києва велику акцію, "щоб заявити на всю Україну" про формалізацію НС в якості партії, яка на той час вже матиме затверджений статут та програму, зареєстровані у Мін’юсті.

Луценко також висловив впевненість, що нова Конституція буде "вже восени, або влітку цього року, за цим будуть нові вибори Верховної Ради навесні 2009 року, або восени цього року, а там – і позачергові вибори до місцевих рад".

powered by lun.ua