Тимошенко намітила на вівторок "найпрозорішу приватизацію"

Субота, 17 травня 2008, 16:18

Прем'єр Юлія Тимошенко пообіцяла іноземним інвесторам провести чесну і відкриту приватизацію, почавши її з приватизації Одеського припортового заводу.

"В Україні зроблено все, щоб процедури купівлі-продажу, приватизації, ліцензування були поставлені на відкриту основу без будь-яких вкраплень корупційних процедур", - заявила вона, виступаючи перед учасниками "Українського інвестиційного форуму", що проходить у рамках бізнесу-форуму ЄБРР у суботу в Києві.

"На вівторок ми намітили найпрозорішу приватизацію за всі останні 17 років", - підкреслила Тимошенко, маючи на увазі конкурс з продажу ОПЗ.

Вона зазначила, що "на жаль, більшість флагманів українського виробництва вже давно продані в кулуарах".

"Сьогодні, щоб прийти до прозорих процесів приватизації, потрібно ламати багато систем. Однак ми зробимо так, що вся приватизація буде чесною і прозорою", - підкреслила вона.

Прем'єр також зазначила, що уряд працює над забезпеченням автоматизованої системи відшкодування податку на додану вартість.

"Я чекаю часу, що наближається з кожним тижнем, коли ми знімемо з податкової адміністрації ручне управління", - додала Тимошенко.

Вона також звернула увагу інвесторів на те, що при уряді створено раду інвесторів, яка вже розробила 2 законопроекти - "Про концесії" і "Про державно-приватне партнерство", - які, за словами прем'єра, дозволять залучити "досить великі інвестиції" в організацію проведення в Україні чемпіонату Євро-2012.

"Це є пріоритетом. Ухвалено всі програми, зняті механізми суперечностей і звільнені всі шляхи", - заявила Тимошенко.

Вона розповіла, що готуються зміни до Конституції, що дозволять реформувати судову систему, очистити її від корупціонерів.

"Ми знаємо, як звільнити суддів від комерційного й адміністративного впливу, забезпечити відповідальність за ухвалення свідомо неправомірних рішень", - сказала Тимошенко, зазначивши:

"Усі зміни в даний момент погоджуються з різними політичними командами у Верховній Раді, різними гілками влади".

"Без правосуддя буде дуже важко розвивати інвестиційний клімат в Україні", - констатувала вона.

Також прем'єр звернула увагу на те, що Україна почала переговори з Європейським Союзом про створення повноформатної зони вільної торгівлі.

"Інтерфакс-Україна"

powered by lun.ua