Семенюк рада, що Тимошенко відібрала "ОПЗ"

Понеділок, 19 травня 2008, 19:23

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко з п'ятниці дає покази у справі призначеного Кабінетом міністрів виконувачем обов'язків керівника ФДМ Андрія Портнова.

Про це Семенюк-Самсоненко заявила на прес-конференції в понеділок, повідомляє Ліга.

"Я в суботу, у п'ятницю і сьогодні перервала дачу показів заради того, щоб приїхати на прес-конференцію. Давала покази щодо підробки документів, платіжних доручень. Я давала покази, що стосувалися знищення газети "Відомості приватизації", - сказала голова ФДМ.

"І я можу сказати, що сьогодні дійсно запрацював закон, коли, незважаючи ні на ранги, ні на титули, ні на депутатську недоторканність, на депутатську корочку, приймається рішення і доведеться людям відповідати. Я можу сказати, що це дійсно крок до правової держави", - додала вона.

Семенюк-Самсоненко запевнила, що дана справа не є замовленою, оскільки є документи, що вказують на порушення. За її словами, навіть сам Портнов не приховував того, що знищив тираж "Відомостей приватизації".

Крім того, голова ФДМ висловила задоволення тим, що Кабмін забрав "Одеський припортовий завод" у своє управління і працює над тим, щоб перевести акції заводу в золотовалютний запас.

Вона відзначила, що після зазначеного розпорядження повинні припинитися розмови про відсутність ефективного управління держвласністю, оскільки саме цією роботою буде займатися Кабмін, а ФДМ відійдуть збиткові об'єкти, на яких потрібно замінити власника.


powered by lun.ua