Портнов просить Тимошенко знайти йому заміну

Вівторок, 20 травня 2008, 09:13

Депутат від БЮТ Андрій Портнов, призначений урядом виконувачем обов’язків голови Фонду державного майна, просить прем’єр-міністра Юлію Тимошенко знайти іншу кандидатуру на посаду керівника Фонду держмайна.

З таким проханням він звернувся до Тимошенко, повідомив Портнов у ефірі "5 каналу" в понеділок ввечері.

"Щодо мене особисто, я ще раз вам хочу сказати, я сьогодні звернувся до прем'єр-міністра України з проханням підібрати на всяк випадок іншу кандидатуру від фракції Блоку Юлії Тимошенко на цю посаду", - зазначив Портнов.

"Тому що я не збираюся принижуватися перед президентом України і частиною його фракції задля того, щоб стати на цю посаду і очолювати орган влади", - пояснив він.

Як відомо, раніше Тимошенко призначила Портнова першим заступником голови ФДМ і за відсторонення від виконання обов’язків голови Фонду держмайна Валентини Семенюк-Самсоненко призначила його в.о. голови ФДМ.

У понеділок, 19 травня, стало відомо, що Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу відносно Портнова за фактом замаху на незаконну приватизацію.

За словами генерального прокурора Олександра Медведька, Генпрокуратура перевірила законність дій Портнова і виявила ознаки перевищення ним владних повноважень, які дестабілізували роботу ФДМ.

У свою чергу, Тимошенко в понеділок назвала Портнова незмінним і гідним кандидатом на пост голови ФДМ і підкреслила, що не має наміру змінювати його кандидатуру на іншу.

powered by lun.ua