Луценко вирішив, що Балога бореться зі Жванією методами Кучми

Вівторок, 20 травня 2008, 16:35

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає перегляд у судовому порядку громадянства народного депутата Давида Жванії політичним замовленням глави секретаріату президента Віктора Балоги.

"Я вважаю, що це політичне замовлення пана Балоги, який таким методом хоче помститися за об'єктивну критику його роботи", - сказав міністр у вівторок на прес-конференції в Києві, передає "Інтерфакс-Україна".

Луценко відзначив, що спочатку йому особисто натякали на необхідності союзу з політичною силою нинішнього мера Києва Леоніда Черновецького, потім хотіли дискредитувати, тепер - "проти нас почали компанію по знищенню".

Міністр підкреслив, що такі дії щодо начальника штабу блоку НУ-НС на виборах до Київради Давида Жванії - "це сигнал: або згода з лінією Балоги, або відступитися".

"Коли дискредитація не досягла своєї мети, вони приступили до методів, які були під час Кучми", - підкреслив Луценко.

Відповідаючи на питання, чому такі дії починаються саме стосовно Жванії, глава МВС сказав, що якщо на Луценка компромату немає, значить необхідно придумати компромат на його соратників, зокрема Жванію.

Луценко також нагадав, що ніколи не приховував, що Жванія фінансував і фінансує виборчу кампанію "Народної самооборони".

Міністр також не виключив, що Жванію хочуть зробити "фігурантом у справі про отруєння Ющенка".powered by lun.ua