Кличко звинувачує "1+1" у блокаді

Середа, 21 травня 2008, 13:44

Блок Віталія Кличка називає інформаційною блокадою відмову каналу "1+1" провести в ефірі теледебати за участю Віталія Кличка.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу блоку.

За їх інформацією, у понеділок ввечері їм надійшло запрошення в четвер взяти участь у дебатах на каналі "1+1", присвячених київській тематиці, але у вівторок ввечері прийшло повідомлення про їхнє скасування.

Блок Кличко переконаний, що канал "1+1" кілька останніх тижнів ігнорує Кличка.

"Не вступаючи в дискусію про редакційну політику і журналістські стандарти, ми відзначаємо, що така інформаційна блокада є вигідною, насамперед, Леоніду Черновецькому (меру Києва) і його команді", - зазначається в заяві.

"Історія має властивість повторюватися двічі - перший раз у вигляді трагедії, другий - у вигляді фарсу", - відзначає прес-служба блоку, маючи на увазі, що в 2004 році "1+1" протягом півроку не показував у своєму ефірі кандидата на посаду президента Віктора Ющенка, а потім у розпал помаранчевої революції колектив каналу привселюдно обіцяв дотримуватися журналістських стандартів, повідомляє прес-служба.

Блок Кличка заявляє, що на каналі "1+1" почалася тотальна блокада Кличка. У блоці відзначають, що спочатку журналісти припинили приїжджати на всі події, що мають відношення до Блоку Кличка.

"Потім канал відмовив в ефірі провідному американському політику Рудольфу Джуліані, мотивуючи це тим, що він є радником Кличка", - зазначають у блоці.

"Днями журналісти каналу, знаходячись на зйомках народного депутата Кирила Куликова, звернулися до нього з проханням не говорити нічого про Кличка, і не казати, що він є довіреною особою Кличка, тому що це виріжуть", - йдеться в заяві.

У вівторок канал скасував телевізійні дебати.

Блок Кличка переконаний, що "вибачення зразка 2004 року стануть для "1+1" стабільною практикою, якщо топ-менеджмент буде впроваджувати і далі цензуру й інформаційну блокаду проти тих, кого боїться діюча влада".

powered by lun.ua