Томенко дізнався, що губернаторам влаштують повний ЄЦ

П'ятниця, 23 травня 2008, 12:09

Заступник керівника фракції БЮТ Микола Томенко заявляє, що в Україні ближчим часом очікується заміна керівників обласних та районних адміністрацій.

Як повідомляє прес-служба політика, про це свідчать його зустрічі з депутатським корпусом місцевих рад та представниками місцевої виконавчої влади.

Головою причиною цього, за словами Томенка, є активна розбудова секретаріатом президента своєї партії, а також небажання теперішніх голів ОДА – членів НУНС або позапартійних – вступати до "Єдиного центру" і займатися партійною діяльністю.

Також, на переконання Томенка, у Верховній Раді де-факто голосує нова коаліція.

"Якщо проаналізувати голосування у парламенті за останні дні (особливо стосовно питань соціально-економічного характеру), то, очевидно, що народні депутати-члени партії "Єдиний центр" не беруть участі у багатьох голосуваннях "Нашої України - Народної самооборони" та, відповідно, у голосуванні коаліції демократичних сил", - зазначив депутат.

"Спільна, синхронна парламентська діяльність "ЄЦ" з опозицією свідчить про те, що у сьогоднішньому парламенті депутати "Єдиного центру", де-факто, діють у форматі широкої коаліції", - вважає Томенко.powered by lun.ua