Суд заборонив Луценку називати Катеринчука "технічним"

Субота, 24 травня 2008, 15:57

Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив скаргу кандидата в мери Києва Миколи Катеринчука щодо розповсюдження недостовірних відомостей міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком.

Як повідомляє прес-служба Катеринчука, у суботу суд скасував постанову Голосіївського районного суду та ухвалив нову постанову про задоволення позову.

Прес-служба відзначає, що постановою визнано протиправними дії телекомпанії ICTV та Луценка щодо розповсюдження завідомо недостовірних відомостей Катеринчука.

Суд встановив, що поширення інформації відбувалося з метою спонукання виборців голосувати проти Катеринчука та його Блоку і зобов‘язав ICTV та Луценка утриматися від зазначених дій.

"Фактично суд визнав інформацію розповсюджену паном Луценком про фінансування Черновецьким моєї кампанії та моє "технічне кандидатство" - неправдою. Тепер ТВК має винести Луценку попередження за порушення закону. Судом було підтверджено, що міністр внутрішніх справ в черговий раз збрехав", - зазначив Катеринчук.powered by lun.ua