Ющенко у понеділок покине Україну

Неділя, 25 травня 2008, 21:08

Президент Віктор Ющенко 26-29 травня 2008 року здійснить державний візит до Канади.

Планується, що у понеділок, 26 травня, в Оттаві він проведе зустріч із прем'єр-міністром Канади Стівеном Гарпером у форматі "віч-на-віч", повідомляє прес-служба президента.

Після завершення зустрічі розпочнуться переговори президента України з прем'єр-міністром Канади у розширеному складі.

Також цього дня Ющенко виступить на спільному засіданні Палати громад та Сенату парламенту Канади та проведе зустріч із генерал-губернатором Канади пані Мікаель Жан.

Окрім того, президент України візьме участь у церемонії покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам, церемонії висадження дерева на алеї почесних гостей та акції "Незгасима свічка".

У вівторок, 27 травня, у Вінніпегу Ющенко проведе зустріч із прем'єром Манітоби Гері Доером.

Після завершення зустрічі у присутності глави української держави буде підписано угоду про співробітництво між Дніпропетровською областю та провінцією Манітоба.

Також цього дня заплановано покладання квітів до пам'ятника Тарасові Шевченку та пам'ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-33 рр.

У Вінніпезькому університеті відбудеться церемонія присвоєння президенту України звання почесного доктора цього навчального закладу.

Окрім того, запланована зустріч президента з українською громадою м. Вінніпег.

У середу, 28 травня, у Торонто президент України візьме участь у бізнес-форумі "Перспективи українсько-канадського співробітництва після вступу України до СОТ" та проведе зустріч із представниками української громади.powered by lun.ua