Харківські депутати хочуть "продовження банкету" на неораних полях

Понеділок, 26 травня 2008, 18:37

Наступна сесія Харківської обласної ради може пройти в селі Червоний Динець Балаклейського району.

Як повідомили в прес-службі Харківської облради, про це проінформував голова облради Василь Салигін, виступаючи в понеділок на колегії облдержадміністрації, що обговорювала питання підготовки до зими.

Проведення сесії за межами Харкова він мотивував необхідністю пошуків коштів для наповнення бюджету області, інформує "Обком" із посиланням на УНІАН.

Салигін повідомив, що минулого року у Харківській області "не використовувалися близько 200 тисяч гектарів землі, не використовуються вони і сьогодні".

Саме з питанням ефективного використання землі він пов'язав свою пропозицію провести пленарне засідання XXVIII сесії 26 червня в селі.

За його словами, під час перерви депутати, гості і запрошені зможуть на власні очі побачити порожні незорані поля, які, на його думку, є красномовною ілюстрацією величезних утрат місцевих бюджетів від несплати земельного податку.

Як повідомлялося, попередня сесія Харківської облради пройшла 8 травня 2008 р. під відкритим небом на площі Свободи у Харкові.

Рішення провести її на площі Салигін пояснив відсутністю коштів для оренди приміщення в Будинку рад, оскільки КРУ на той час заблокувало за порушення рахунки облради.

powered by lun.ua