Черновецький образився на ЗМІ, що його не розуміють

Вівторок, 27 травня 2008, 16:17

Мер Києва Леонід Черновецький скаржиться на недружнє ставлення до нього ЗМІ.

Про це він заявив на прес-конференції у вівторок, відповідаючи на питання "1+1" про те, що нововідкриту станцію метро "Червоний хутір" затопило.

"Щодня я маю інформацію, у тому числі і недружніх до мене засобів масової інформації, до яких я відношу і "1+1". Усе, що б ви не сказали, ми перевіряємо. Якщо щось там затопилося, от вам хрест, що я це так не залишу. Тому що мене обрали не для того, щоб я створював проблеми населенню", - пообіцяв мер.

"Але я вам скажу, що в минулій Київраді були проблеми, нав'язані політичними домовленостями", - відзначив Черновецький.

"Чому величезна кількість землі була проголосована БЮТ і передана МВС? Будь ласка, візьміть, подивіться, хто голосував. Це незаконне голосування. Незаконне! Тому що для виділення землі потрібен рядок у бюджеті", - відзначив він.

"Хоч одному міліціонерові побудували квартиру? Чому ви не займетеся цим розслідуванням?", - запитав Черновецький у журналістів.

"Хто б що не написав - є статті замовлені, нейтральні, є різні - я щодня одержую моніторинг, хто що пише. Я розумію, що це пишуть, щоб на мене вплинути. Щоб прийти до мене і сказати: "Ти хочеш, щоб про тебе не писали, давай поговоримо з тобою про цікаву річ", - відзначив Черновецький.

"Тільки я з ним не зустрінуся. Я ні з одним редактором не зустрічався", - додав він.

У той же час, Черновецький відзначив, що "є телеканали нейтральні, їм цікаво послухати, як говорить для багатьох ще не зовсім зрозумілий чоловік".


powered by lun.ua