Петьовка скаржиться, що Тимошенко заважає його дружині і дружині Балоги

Вівторок, 27 травня 2008, 17:57

Депутат фракції блоку НУНС Василь Петьовка обвинувачує уряд у непослідовності в питанні передачі військових містечок у Мукачевому.

Про це він сказав журналістам в Ужгороді у вівторок.

За словами Петьовки, що попередній уряд прийняв рішення з приводу передачі військового майна двох військових містечок, а також з приводу передачі в комунальну власність 5-ти багатоповерхових будинків, що перебували на балансі Міністерства оборони.

"Було прийнято рішення їх передати, а в обмін військові попросили упорядкувати ці багатоповерхові будинки і придбати 45 квартир для військовослужбовців, що знаходяться в черзі в Мукачівському гарнізоні", - сказав депутат.

Петьовка зазначив, що військове майно було прийнято на баланс Мукачівської міськради, провели його експертну оцінку, після чого майно виставили на аукціон.

За його словами, на аукціоні перемогла мукачівська фірма "Партнер". Вона викупила військове майно за 35 млн.грн і надала 45 квартир військовим.

Після цього, відзначив Петьовка, у зв'язку з приходом нового прем'єра Юлії Тимошенко, що попереднє розпорядження Кабінету міністрів про передачу військового майна було скасовано, оскільки нинішній уряд порахував, що Міноборони недоодержало кошти за дані військові містечка.

Уряд Тимошенко оцінив військове майно в 70 млн.грн плюс надання квартир для військовослужбовців.

Депутат підкреслив, що в уряді була створена спецкомісія для проведення перевірки.

За словами депутата, навіть якщо попереднє розпорядження уряду було незаконним, чому дотепер ніхто не притягнутий до відповідальності.

У зв'язку з такою ситуацією фірма "Партнер" звернулася до прем'єра з пропозицією: вона готова віддати усе раніше передане їй військове майно інвесторові, що готовий купити військові містечка за 70 млн.грн., як оцінив їхню вартість Кабмін Тимошенко, і надати військовослужбовцем квартири.

"Нехай повернуть те, що вона (фірма) заплатила на аукціоні", - сказав Петьовка. Депутат додав, що аукціон проводився прозоро.

"Найбільша шпилька в тому, що власником цієї фірми, що купила майно, є моя дружина, а також дружина Віктора Івановича", - повідомив.Петевка.

"На мій погляд, непослідовними є ті люди, що це роблять. І якщо отут є якісь порушення, нехай винного притягнуть до відповідальності", - відзначив депутат.

Засновниками фірми ТОВ "Партнер", є Балога Оксана Анатоліївна і Петьовка Марина Іллівна.

"Інтерфакс-Україна"

powered by lun.ua