ТИМОШЕНКО ПРОПОНУЄ ЮЩЕНКУ СТВОРИТИ "ШИРКУ"

Середа, 28 травня 2008, 11:03

Прем'єр Юлія Тимошенко закликає президента Віктора Ющенка створити широку коаліцію з Партією регіонів, а не руйнувати роботу уряду.

Про це вона заявила на засіданні уряду, коментуючи рішення КС про скасування видаткових та доходних механізмів бюджету.

"Хочу звернутися до Партії регіонів, яка дала такі накази своїм суддям КС, до секретаріату президента і до президента: "Якщо хочете створити широку коаліцію – то створюйте, але не потрібно знищувати Україну. Просто чесно створіть і все", - сказала вона.

Тимошенко сказала, що демократична коаліція, "розуміючи, що боротьба з урядом перейшла всі межі, в п’ятницю проголосувала хоча б за відновлення доходної частини бюджету і пенсійного фонду".

Вона нагадала, що цей закон не підписаний, тоді як закон про Кабмін Віктор Ющенко "підписав протягом 20 хвилин після його ухвалення".

"Я особисто спілкувалася з президентом і його секретарем Балогою. Вони сказали, що поки немає можливості підписати цей закон", - сказала вона.

Прем’єр сказала, що разом з міністром фінансів Віктором Пинзеником, поїде до аеропорту зустрічати Віктора Ющенка з Канади.

"Ми будемо переконувати його не руйнувати фінансову систему України, зупинитися в руйнації роботи уряду і підписати закон", - зазначила прем’єр.

Тимошенко навела дані проходження урядових законопроектів через Верховну Раду.

"Зі 109 законопроектів, які передбачають якісні стратегічні реформи, складом демкоаліції проголосувало два. Це як раз і є та єдність демкоаліції, керівництва ВР і уряду", - сказала Тимошенко.

"За допомогою інших фракції Верховною Радою прийнято ще 10 законопроектів. По суті 100 законопроектів лежать без руху", - обурилась прем’єр.

"Я хочу, відкритим текстом сказати, що боротьба з урядом з боку де-факто існуючої широкої коаліції на чолі з президентом досягла апогею. Треба або зупинитися і працювати на Україну, або чесно створити між президентом і Партією регіонів не тіньову, а відкриту широку коаліцію", - сказала Тимошенко.powered by lun.ua