"Регіони" відхрещуються від замаху недовіри Тимошенко

П'ятниця, 30 травня 2008, 09:10

Ініціатива висловлення недовіри уряду Юлії Тимошенко, автором якої був депутат Владислав Лук’янов, не була узгоджена із керівництвом Партії Регіонів.

Відтак, вона "обмежиться його особистою підтримкою", сказав заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Лавринович в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

Відмежувавшись від ініціативи власного депутата щодо висловлення недовіри чинному прем’єр-міністру, "регіонали" водночас закликають коаліцію "перестати мучити себе і Україну".

За словами Лавриновича, Партія регіонів вимагає від уряду визначеності: або це буде ефективна робота, або тверда заява правлячої коаліції про недієздатність і припинення свого існування.

Така заява могла б стати підставою для подальших коаліційних переговорів із іншими учасниками, каже Лавринович.

"Після того, як вони оголосять себе недієздатними і розійдуться, потрібно буде ухвалювати рішення про те, хто з них, можливо, буде просити взяти їх у нову коаліцію або призначати нові вибори", - зазначив "регіонал".

Водночас, до цього часу жодних розмов про можливі альянси "регіонали" не вели, стверджує Лавринович.

За його інформацією, не було відповідних переговорів також і з Банковою (секретаріатом президента).

Від засідання Ради нацбезпеки та оборони у п’ятницю, де, як очікується, буде розглядатися діяльність уряду, Лавринович "нічого не очікує" і планує довідатися про ухвалені рішення від засобів масової інформації.

powered by lun.ua