ТВК офіційно коронував Черновецького

П'ятниця, 30 травня 2008, 20:28

Київський тервиборчком підбив остаточні підсумки на виборах київського міського голови.

Відповідний протокол, за словами голови тер виборчкому Галини Білик підписали усі члени комісії.

Згідно з документом, на виборах міського голови переміг Леонід Черновецький, за якого проголосували 431 тисячі 561 виборців.

Друге місце, згідно з протоколом, посів Олександр Турчинов (218 тис. 760 голосів), а третє – Віталій Кличко (205 тис. 316 голосів).

Окрім цього на засіданні у п‘ятницю ТВК задовольнив заяви регіоналів Василя Горбаля, Інни Богословської та Дмитра Табачника про відмову від балотування до Київради і виключив відповідних осіб з виборчого списку Партії регіонів.

Разом з тим, згідно з остаточними даними міських виборів, до Київради проходять сім політичних сил, а саме блок Леоніда Черновецького (43 мандати), блок Юлії Тимошенко (32 мандати), блок Віталія Кличка (15 мандатів), блок Литвина (11 мандатів), Громадський актив Києва (8 мандатів), Партія регіонів (6 мандатів) і блок Миколи Катеринчука (5 мандатів).

Загалом на виборах до Київради проголосували 1 мільйон 164 тисячі 740 виборців. Кількість виборців, що не підтримали жодну політичну силу, складає 35 тисяч 233 особи.powered by lun.ua