У Ющенка є "контрольна акція" у Раді?

Вівторок, 10 червня 2008, 08:38

Незалежні оглядачі не прогнозують переформатування правлячої коаліції за результатами виходу із неї двох народних депутатів – членів фракцій БЮТ і "НУ-НС".

На думку політологів, в цьому не зацікавлені ані політичні сили, які входять до коаліції, ані президентська сторона, передає "Німецька хвиля".

Зокрема, так вважає директор Інституту демократій Сергій Таран.

"Для президента найкраще впливати на ситуацію, маючи кілька голосів в запасі, які були б особисто віддані саме йому. Такий безкоаліційний парламент з ситуативним голосуванням і контрольною акцією президента дає йому можливість якнайактивніше впливати на діяльність Верховної Ради", - заявив він.

Експерт не виключив приєднання до коаліції особисто відданого президенту Віктору Ющенку депутата від "НУ-НС" Івана Плюща, який має відновити "помаранчеву" парламентську більшість у Верховній Раді.

Крім того, Таран не вірить у можливість того, що наявна ситуація в коаліції є "елементом сценарію, розробленого за межами України", про що раніше заявив представник фракції "НУ-НС" Тарас Стецьків.powered by lun.ua