БЮТ хоче "накрутити хвоста" Семенюк за відпочинок

Вівторок, 10 червня 2008, 14:08

Фракція БЮТ вимагатиме провести розслідування щодо причин відмови голови Фонду державного майна Валентини Семенюк-Самсоненко прозвітувати у парламенті про діяльність відомства.

Про це повідомив депутат від БЮТ Валерій Писаренко у коментарі УНІАН у вівторок.

За його словами, фракція БЮТ направить відповідне звернення до голови Верховної Ради Арсенія Яценюка.

Писаренко нагадав, що минулого тижня спікер звертався до Семенюк із проханням прибути до Верховної Ради і взяти участь у розгляді питання щодо зміни керівництва ФДМ, однак вона відмовилась, посилаючись на те, що перебуває на обстеженні.

При цьому бютівець наголосив, що вже на той момент було відомо, що Семенюк вилітає на відпочинок до одного з іноземних курортів.

Народний депутат також нагадав, що фракція Партії регіонів заблокувала роботу Верховної Ради і не дала змоги розглянути питання щодо зміни керівництва ФДМ без присутності Семенюк.

Писаренко наголосив, що один день роботи парламенту коштує платникам податків не один мільйон гривень.

"Не зрозуміло, чому громадяни України мають платити податки за неефективну роботу парламенту, яка викликана блокуванням з боку Партії регіонів, і все через те, що Валентина Семенюк-Самсоненко відпочивала", - сказав депутат.

Він також додав, що фракція БЮТ вимагатиме, аби це питання було розглянуто в парламенті наступного вівторка, 17 червня.powered by lun.ua