"Укрпошта" піднімає ціни, як того хотів Вінський

Середа, 11 червня 2008, 10:25

Нацкомісія з регулювання зв'язку вирішила підвищити рівень тарифів на послуги з пересилання письмової кореспонденції в межах України і посилок без оголошеної цінності масою до 10 кг у країни СНД в середньому на 40%.

Відповідне рішення "Про затвердження граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку" комісія ухвалила на засіданні у вівторок - першому після 13 грудня 2007 року, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу НКРЗ.

Відповідно до прес-релізу, дане рішення було погоджено з Держпідприємством, профспілками й Антимонопольним комітетом, а також одержало позитивний висновок Мінюсту.

У грудні минулого року НКРЗ оприлюднила проект рішення про підвищення цих тарифів.

Відповідно до нього, зокрема, тариф на пересилання поштових карток усередині країни і вартість пересилання листа вагою до 20 г виросте на 42,9% - до 1 грн., листів іншої ваги - на 41-43%.

Вартість пересилання бандеролей всередині країни пропонувалося підвищити на 41-45%, зокрема, бандеролей вагою до 100 г - до 1,45 грн., а вартість пересилання посилок у країни СНД - на 78,6% - до 7,5 грн.

Нинішні тарифи на універсальні послуги "Укрпошти" діють з 1 листопада 2005 року.

Мінтрансзв'язку неодноразово зверталося до НКРЗ з проханням переглянути тарифну політику "Укрпошти" у зв'язку з незадовільною фінансовою ситуацією на підприємстві.

Крім того, НКРЗ виключила зі списку регульованих державою телекомунікаційних послуг тарифи на послуги фіксованого міжміського і міжнародного зв'язку.powered by lun.ua