Грищенко пішов в РНБО, щоб "мати інструмент" для Росії

Середа, 11 червня 2008, 14:02

Рішення щодо суміщення Костянтином Грищенком посад посла України в Російській Федерації та першого заступника секретаря РНБО прийнято з огляду на важливість двосторонньої співпраці між Росією та Україною.

Про це повідомив на брифінгу в середу сам Грищенко, коментуючи своє подвійне призначення, визначене указами президента.

"Питання двосторонніх відносин з Росією є набагато складнішими ніж ті, які мені доводилося вирішувати протягом своєї кар’єри до сьогоднішнього для. В цьому контексті було прийнято рішення, що на цьому етапі для досягнення завдань, поставлених президентом, буде корисно поєднати цю посаду (посла) з посадою першого заступника секретаря РНБО", - зазначив він.

За словами Грищенка, його присутність в Раді національної безпеки й оборони України потрібна для того, щоб "мати інструмент" для оперативного вирішення всередині країни системних проблем у двосторонніх відносинах з Росією.

"У нас нема багато часу, кожен втрачений місяць не йде на користь ні нашим відносинам, ні розвитку нашої економіки", - сказав Грищенко.

"Це рішення (про суміщення посад) приймалося зважено, воно будується на розумінні того, що сьогодні нам треба докласти додаткових зусиль для того, щоб зберегти свої інтереси і перевести наші відносини з Російською Федерацією в русло прагматичного, але зорієнтованого на конкретний результат співробітництва", - додав він.powered by lun.ua