У ЄЦ пропонують Раді не йти на канікули

Середа, 11 червня 2008, 16:14

Народний депутат, член президії "Єдиного Центру" Леся Оробець пропонує депутатам Верховної Ради не йти на літні канікули, поки не будуть ухвалені зміни до бюджету.

Про це повідомляє прес-служба "Єдиного Центру".

"Сподіваюся, що в уряду вистачить професіоналізму, а в депутатів відповідальності прийняти головний фінансовий документ країни. Держава не може постійно бути заручником коаліційних криз та політичних ігор", - каже Оробець.

На її думку, країна потребує невідкладних стратегічних заходів, у тому числі зваженої корекції макроекономічних показників на рівні держбюджету.

"Між тим, уряд із незрозумілих причин вкотре повертається до загострення конфлікту між Кабміном і головами обласних державних адміністрацій на ґрунті закликів до стримування цін у ручному режимі", - констатує Оробець.

"На жаль, як і місяць тому, "крайньою" у зростанні інфляції уряд намагається зробити місцеву владу. Хоча очевидно, що адміністративне втручання в економіку може дати лише короткочасний ефект і надто дорогою ціною: економіка піде в тінь, а якість товарів знизиться", - говорить депутат.

Оробець також не радить впадати в ейфорію від "успіхів" у боротьбі з інфляцією.

"Травневі 1,3% мають відверто сезонне пояснення і, водночас, більше ніж удвічі перевищують показники минулих років", - зазначає вона.

"Якщо ми насправді хочемо, щоб антиінфляційна політика в державі мала довготривалі результати, потрібно налагодити механізм співпраці уряду з губернаторами. Кабмін має навчитися не викликати голів ОДА до Києва задля влаштування публічних розносів, а співпрацювати з ними задля покращення ситуації в регіонах", - вважає Оробецьpowered by lun.ua