Держдума і Рада разом візьмуться за Великий договір

Четвер, 12 червня 2008, 08:23

Спільне засідання груп парламентаріїв Верховної Ради України і Державної Думи Російської Федерації планується провести наприкінці червня.

Як повідомляє прес-служба голови комітету Верховної Ради з питань правосуддя Сергія Ківалова, таке рішення було ухвалено в середу на засіданні депутатської групи з міжпарламентських зв'язків із РФ за участю посла Росії в Україні Віктора Черномирдіна.

При цьому Ківалов зазначив, що таке засідання буде проведене "уперше за багато років".

На засіданні також було вирішено у вересні провести парламентські слухання, присвячені українській оцінці реалізації норм Великого договору про дружбу, співпрацю й партнерство.

Позиція Верховної Ради буде визначена за підсумками цих форумів.

У прес-службі додали, що на засіданні обговорювалася позиція і можливі дії Верховної Ради в зв'язку зі зверненням Держдуми до президента й уряду Росії з приводу порушень українською стороною Великого договору і реакції на нього українського Міністерства закордонних справ.

Підсумком дискусії став консенсус про необхідність будувати взаємини України й Росії шляхом відкритого і чесного діалогу, на конструктивних началах, в інтересах підвищення рівня життя народів обох країн.

"Інтерфакс-Україна"

powered by lun.ua