БЮТ перевірить, на що витрачено виділені Києву гроші

Четвер, 12 червня 2008, 15:27

Київрада підтримала ініціативу БЮТ про створення контрольної комісії в Київраді для контролю над розподілом бюджетних коштів.

Як повідомили Лізі в прес-службі фракції БЮТ у Київраді, після ухвалення у квітні цього року низки постанов і розпоряджень Кабінету міністрів, спрямованих на фінансову підтримку Києва і допомогу його мешканцям, 9 червня депутати Київради на їх основі ухвалили зміни до бюджету міста на 2008 рік.

Постановою Кабміну виділено майже 182 млн. грн. для комунальних тепло- та водопостачальних підприємств Києва на покриття різниці між фактичною вартістю послуг, які вони надають населенню, і вартістю послуг, які оплачують кияни.

Розпорядженням уряду також спрямовано допомогу з держбюджету на соціальні виплати дитятам-сиротам і дітям, позбавленим батьківської опіки, у розмірі 245,5 тис. грн.

Як переможцю всеукраїнського конкурсу з розвитку місцевого самоврядування, постановою Кабінету міністрів перерахована субвенція з держбюджету для удосконалення житлово-комунального господарства Шевченківського району Києва в розмірі 500 тис. грн.

Відповідно до постанови Кабміну №440 від 25 квітня 2008 з метою своєчасних розрахунків енерго- й водопостачальних компаній міста за спожитий природний газ і для забезпечення гарантованого надання населенню Києва послуг із тепло- й водопостачання відводиться 155 903 тис. грн. для централізованого опалення і гарячого водопостачання і 26 000 тис. грн. для холодного водопостачання.

Про результати роботи цієї комісії кияни будуть поінформовані після закінчення перевірки, обіцяють у прес-службі фракції БЮТ у Київраді.

У травні столична влада заявляла про те, що Київ не отримував субвенцію на розвиток столиці, яку мали перерахувати ще в березні.

powered by lun.ua