Тимошенко хоче їхати в Європу разом з Ющенком

П'ятниця, 13 червня 2008, 11:56

Прем'єр Юлія Тимошенко вважає, що на саміті Європейської народної партії мають бути представлені обидві політичні сили, які входять до її складу в статусі спостерігачів.

Про це вона сказала на брифінгу в п’ятницю, коментуючи минулорічну ситуацію, коли президент Віктор Ющенко "не пустив її на саміт", пояснивши це неможливістю відсутності обох лідерів країни на її території в один і той же момент.

Вона нагадала, що спостерігачами в ЄНП є НСНУ, почесним головою якої є Ющенко, а також Батьківщина, керівником якої є вона сама.

"Запрошення завжди отримують всі лідери партій, і це як раз партійна зустріч. Тому там доречна участь і президента, як почесного голови партії, і моя – як керівника партії", - сказала Тимошенко

"Я думаю, що саміт пройде успішно", - додала вона.

Вона також додала, що готується до двосторонніх зустрічей в рамках саміту з лідерами інших держав.

"Я сподіваюся, що там буде і пані Меркель, і пан Саркозі, і пан Баррозу, і інші лідери. Я сьогодні готуюся до двосторонніх зустрічей, а крім цього безумовно, дуже важливою для України і наших політичних сил є участь у самому саміті", - додала вона.

Як відомо, до участі у саміті ЄНП запрошені і Ющенко, і Тимошенко. Водночас, за словами лідера Європейської партії Жозефа Доля, участь президента України в саміті досі не підтверджена.

Разом з тим, минулого року на цьому ж самміт був присутній лише Ющенко.

powered by lun.ua