НАТО прийшло в Україну. До Ющенка, Тимошенко і Яценюка

Понеділок, 16 червня 2008, 10:35

16-17 червня відбудеться візит в Україну делегації Північноатлантичної Ради та генерального секретаря НАТО Яапа де Хооп Схеффера.

Як повідомляє прес-служба президента, візит відбуватиметься на його запрошення у розвиток ухваленого Бухарестським самітом НАТО рішення про початок періоду інтенсивних контактів з Україною на високому політичному рівні з метою активізації політичного діалогу між Україною та Альянсом.

В ході візиту буде здійснено оцінку виконання Україною Плану дій Україна-НАТО, зокрема Цільового плану Україна-НАТО на 2008 рік у контексті заявки нашої держави стосовно приєднання до ПДЧ.

Програмою візиту також передбачено проведення засідання Комісії Україна - НАТО на рівні послів за участю міністрів закордонних справ та оборони України, зустрічі делегації Північноатлантичної Ради та генсека НАТО з президентом, прем'єром та головою Верховної Ради, а також відвідання групами делегації НАТО деяких регіонів України.

На 12.00 планується зустріч президента з делегацією Північноатлантичної Ради та генсеком НАТО за участі членів РНБОУ. О 13:00 пройде двостороння зустріч Ющенка та Схеффера, а о 13:45 вони зустрінуться з представниками ЗМІ.powered by lun.ua