Регіони вимагають підтверджень, що коаліція є, а ні – будуть "нові пропозиції"

Вівторок, 17 червня 2008, 09:40

Партія регіонів згодна розглянути у сесійній залі кадрове питання щодо ФДМ, однак перед цим просить коаліцію підтвердити своє фактичне існування.

Про це заявив заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов під час погоджувальної ради у вівторок

"Перш за все, ми повинні відповісти на запитання, чи існує сьогодні де-факто коаліція. Якщо коаліція є, і вони (фракції коаліції) доведуть, що у них 226 голосів, то тоді буде логічним розглядати всі питання, які пов’язані з напрацюваннями уряду", - сказав він.

"Якщо коаліції немає – тоді всі питання, пов’язані з урядом, - сумнівні, тому що не виключено варіант, коли буде створена нова коаліція і будуть нові пропозиції, які треба буде розглядати", - додав Єфремов.

Саме тому він звернувся до голови Верховної Ради Арсенія Яценюка з вимогою в разі непідтвердження існування коаліції, оголосити про це в сесійній залі для того, щоб "пішов відлік часу щодо роботи або не роботи Верховної Ради" (мається на увазі 30 днів для формування нової більшості).

"Якщо ми говоримо про те, що коаліція у нас існує і нічого в роботі Верховної Ради не міняється, тоді ми хотіли б, щоб до порядку денного були внесені питання щодо продовження роботи ТСК по (міністру внутрішніх справ Юрію) Луценку, а окрім того ми хочемо підтриамти президента і розглянути два законопроекти, внесені як невідкладні, зокрема, що стосуються судоустрою та статусу суддів", - сказав Єфремов.

Окрім того, він запропонував призначити парламентські слуханні з питань проведення "Євро-2012".

powered by lun.ua