Яценюк закрив засідання через чергову кризу

Вівторок, 17 червня 2008, 13:20

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк закрив ранкове засідання Верховної Ради достроково, оскільки депутати зняли з розгляду законопроекти, які мали розглядатися.

Після урядової програми приватизації, розгляд якої перенесли через неготовність парламентського комітету, в порядку денному йшли соціальні законопроекти від Партії регіонів.

Але вони були зняті один за одним представниками партії, оскільки вони розуміли, що не наберуть потрібної кількості голосів у Верховній Раді.

Регіонал Олександр Єфремов навіть звинуватив Арсенія Яценюка в тому, що той спеціально так поставив ці проекти у порядок денний, щоб їх провалили.

Яценюк звернувся до лідерів коаліції – В’ячеслава та Івана Кириленків – із запитанням, чи готові вони підтримати соціальні закони регіоналів. На що бютівець запропонував провести нараду лідерів фракцій, а нунсівець запропонував регіоналам перевірити, чи є у них 226 голосів у залі, оскільки вони стверджують, що коаліція померла.

Після перепалки регіоналів і коаліції Яценюк запропонував лідерам фракцій о 16 годині зібратися на нарду в його кабінеті.

"Мова йде сьогодні по ще одну політичну кризу, яку і цей, і минулі парламенти переживали вже не один раз. Для того, щоб зараз не валити соціальні законопроекти, логічним було б зібратися о 16 годині", - сказав він.

"Пропозиція про зустріч слушна, хоча можу вам наперед сказати, що вона нічого не вирішить, бо (конфлікт) лежить у дещо іншій площині", - зазначив Яценюк.powered by lun.ua