Тимошенко знову попередили про чергову зраду

Вівторок, 17 червня 2008, 16:04

Депутат Ігор Рибаков не збирається повертатися до коаліції та попереджає, що з коаліції можуть вийти й інші депутати.

Про це йдеться в його заяві, поширеній у вівторок.

"Причини, які спонукали мене вийти з коаліції, не зникли. Уряд і далі диригує масштабними схемами контрабандного імпорту товарів і сировини, які руйнують вітчизняне виробництво і "нагрівають" бюджет на астрономічні цифри втрат", - наголошує депутат.

"Відзначу: такий стан справ усвідомлюють і багато моїх колег по депутатському корпусові, у тому числі і з фракції БЮТ. Вони також не бажають виконувати роль статистів у абсурдному спектаклі, коли на словах БЮТ веде боротьбу з корупцією, а насправді – є реципієнтом нечесних баришів", - зазначив Рибаков.

"Цією заявою попереджаю керівника уряду Тимошенко, яка керує і парламентською фракцією БЮТ, що за моїм прикладом можуть піти ще багато депутатів, які не згодні бути співучасниками в схемах прикриття незаконних діянь і тіньових, корупційних схем", - попередив депутат.

Як відомо, після виходу з коаліції депутатів Юрія Бута і Ігоря Рибакова та втратила більшість у парламенті. Втім в коаліції наполягають, що юридично вона продовжує існувати.powered by lun.ua